Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#10
Josef Dostalík
Krajina s tůňkou
#10
Josef Dostalík
Krajina s tůňkou
1 limit
432 zobrazení
2 000 Kč
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
20. 12. 2020 11:00
Josef Dostalík
Prohlédnout autora
132. aukce starožitností, obrazů a umění
Aukční katalog
"Krajina s tůňkou" olej na plátně, signováno vlevo dole J. DOSTALÍK, první polovina minulého století. ___67 x 90 (83,5 x107,5) cm
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript