#1

Mlejnková Regina ?

Mlejnková Regina ?
#1

Mlejnková Regina ?

417 zobrazení
2 500 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
20. 12. 2020 11:00

"Portrét krásné blondýnky" kombinovaná technika - pastel, akvarel, uhel, běloba, kvaš, signováno vpravo dole REGINA M, datováno 1971. Paspartováno, rámováno textilní páskou. Zajímavá práce. ___Ve výřezu 43 x 33 (59 x 48) cm