Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#1
Mlejnková Regina ?
#1
Mlejnková Regina ?
417 zobrazení
2 500 Kč
AAA, s.r.o.
20. 12. 2020 11:00
132. aukce starožitností, obrazů a umění
Aukční katalog
"Portrét krásné blondýnky" kombinovaná technika - pastel, akvarel, uhel, běloba, kvaš, signováno vpravo dole REGINA M, datováno 1971. Paspartováno, rámováno textilní páskou. Zajímavá práce. ___Ve výřezu 43 x 33 (59 x 48) cm
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript