1 200 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

růžové zlato, hlava ve tvaru mašle osazena dvěma malými růžovými spinely, puncovní značka AV,..

1 000 CZK
vyvolávací cena:
900 CZK

růžové zlato, hlava ve tvaru půlměsíce osazena devíti říčními perličkami a modrým a červeným..

vyvolávací cena:
4 400 CZK

žluté zlato osazené syntetickým alexandritem, dovozová puncovní značka klásek (Z-56) ___Ryzost..

vyvolávací cena:
4 900 CZK

žluté zlato osazeno karneolem, puncovní značka čejka, dvacátá léta 20. století ___Ryzost zlata 14..

vyvolávací cena:
3 900 CZK

bílé zlato, osazeno kultivovanou perlou a šesti modrými safíry, puncovní značka klásek (Z-56),..

vyvolávací cena:
4 900 CZK

vyvolávací cena:
4 900 CZK

14 000 CZK
vyvolávací cena:
5 500 CZK

žluté foukané zlato ve tvaru kytičky, u každé uprostřed almandin, po obvodě dvanáct říčních..

4 700 CZK
vyvolávací cena:
4 700 CZK

žluté zlato osazené chrysoprasem, puncovní značka klásek (Z-56) pro staré zboží. ___Ryzost zlata..

14 500 CZK
vyvolávací cena:
14 000 CZK

růžové a bílé zlato, osazeno 5 diamanty s briliantovým brusem, 5 routami, ve stylu ART DECO,..

vyvolávací cena:
12 000 CZK

řetízek žluté zlato, křížek žluté a růžové zlato, osazeno říční perličkou, puncovní značka řetízku..

vyvolávací cena:
12 000 CZK

žluté zlato, hlava osazena zabrušovaným přírodním akvamarínem, ozdobné orámování kamene, ozdobná..

vyvolávací cena:
4 900 CZK

vyvolávací cena:
2 500 CZK

růžové zlato, tvar mušličky, puncovní značka Čejka (Z-36). ___Ryzost zlata 14 K, hmotnost 2,61 g,..

3 600 CZK
vyvolávací cena:
3 600 CZK

žluté a červené zlato, zdobná hlava osazena malachitem- oválný kabošon, puncovní značka Lvíček 4..

4 300 CZK
vyvolávací cena:
4 300 CZK

žluté a bílé zlato, modrý syntetický korund, puncovní značka Lvíček 4 (Z-45), období první..

vyvolávací cena:
3 900 CZK

žluté zlato, červený korál - oválný kabošon, puncovní značka Lvíček 4 (Z-45), mistrovská značka..

vyvolávací cena:
3 800 CZK

žluté zlato, kruhový tvar s perletí a modrým safírem, puncovní značka Lyra (Z-34), plyšová etue,..