3 100 CZK
vyvolávací cena:
800 CZK

stříbro, po obvodu plastický dekor ptáčků malovaných modrým emailem a ornamentů, dále čtyři lité..

1 000 CZK
vyvolávací cena:
600 CZK

stříbro, 31 článků ve tvaru drobných kytiček, puncovní značka dubový list (S-66), krásná jemná..

1 900 CZK
vyvolávací cena:
1 300 CZK

stříbro, puncovní značka trojúhelník s šachovnicovým podkladem č. 5 (S-53), období: Protektorát..

1 300 CZK
vyvolávací cena:
650 CZK

stříbro, puncovní značka trojúhelník se slovenským trojvrším a dvojramenným křížem (S-48), období:..

vyvolávací cena:
500 CZK

stříbro, puncovní značka trojúhelník 3, období: 2.čtvrtina 20. století. ___Ryzost stříbra..

3 500 CZK
vyvolávací cena:
3 500 CZK

stříbro, tělo lehce bombírované, zvlněný okraj, svislé žebrování, puncovní značka Německo -..

600 CZK
vyvolávací cena:
350 CZK

stříbro, okolo každého okraje pásek s plastickým dekorem rozvilin a květů, puncovní značka Německo..

700 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

stříbro, uvnitř zlaceno, skleněná vložka, Tělo nádobky bombírované, po obvodu zdobené žebrováním a..

1 400 CZK
vyvolávací cena:
1 200 CZK

dřevo ve stříbrném opláštění, krásný plastický dekor růží, puncovní značka Německo. ___Ryzost..

vyvolávací cena:
3 500 CZK

stříbro, nápisy VÝROČIE ZALOŽENIA MINCOVNE V KREMNICI 1328 - 1978 a SLOVENSKÁ NUMIZMATICKÁ..

vyvolávací cena:
1 500 CZK

stříbro, 20. VÝROČÍ ZALOŽENÍ POBOČKY ČNS v Příboře 1976, MORAVIA MONETA NOVA MARCHIO ___Ryzost..

vyvolávací cena:
2 500 CZK

stříbro, IODOCVS MARCHIO MORAVIE a ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST POBOČKA BRNO 1937 - 1977, modelér..

vyvolávací cena:
2 000 CZK

stříbro, 760 LET HORNÍHO MĚSTA PŘÍBRAMI 1216 - 1976 a ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST POBOČKA V..

1 300 CZK
vyvolávací cena:
400 CZK

stříbro 84 zolotniků, zdobeno gravírováním, Rusko před rokem 1917. ___Výška 4,7 cm, Ag 875/1000,..

2 300 CZK
vyvolávací cena:
900 CZK

2 kusy, stříbro 84 zolotniků, zdobeno gravírováním, datováno 1896, značeno mistrovskou značkou,..

2 500 CZK
vyvolávací cena:
1 700 CZK

6 kusů, mistrovská značka VCD, puncovní značka hlava psa 3 (S-33 pro ryzost 800/1000), puncovní..

1 700 CZK
vyvolávací cena:
1 200 CZK

19. století, v ohybu je medailonek s vyrytým monogramem "H", bohatý plastický dekor - vytlačeno ve..

3 500 CZK
vyvolávací cena:
3 300 CZK

stříbro, uvnitř zlacení, každá miska na třech ozdobných nožkách, na miskách i na lžičkách vyrytý..