vyvolávací cena:
1 500 CZK

porcelán bíle glazovaný, barevná ruční malba květinovým dekorem a zlacením. Značeno zelenou..

vyvolávací cena:
1 300 CZK

porcelán bíle glazovaný, oválný půdorys, dvě nádobky. Ručně psaný německý text, v překladu "Mému..

vyvolávací cena:
3 500 CZK

měď tepaná do stylizovaného květu, kolorováno emaily, na okraji výrobní značka V ve stylizovaném..

vyvolávací cena:
2 900 CZK

sklo bezbarvé, čiré, bohatě ručně malované barevnými emaily, lehce projmuté tělo se rozevírá..

vyvolávací cena:
1 200 CZK

keramika glazovaná, shora po celé ploše rovnoměrně rozprostřený modrý rostlinný dekor na bílém..

1 900 CZK
vyvolávací cena:
1 900 CZK

keramika glazovaná, po celé ploše uvnitř i vně rovnoměrně rozprostřený modrý rostlinný dekor na..

vyvolávací cena:
900 CZK

mosazný korpus, po celém povrchu přihrádkový email - cloisonné, motiv kvetoucího stromu..

vyvolávací cena:
2 200 CZK

mosazný korpus, celopovrchový přihrádkový email - cloisonné, motiv kvetoucího stromu vyrůstajícího..

vyvolávací cena:
4 000 CZK

mosazný korpus, celopovrchový přihrádkový email - cloisonné, motiv kvetoucích chryzantém, doplněno..

vyvolávací cena:
900 CZK

náročná a bohatá řezba v červeném laku, na víku postava draka, na bocích rostlinné ornamenty,..

vyvolávací cena:
2 200 CZK

náročná a bohatá řezba v červeném laku, v centrální části postavou draka, na okraji stylizované..

vyvolávací cena:
900 CZK

náročná a bohatá řezba v červeném laku, na váze chryzantémy, na popelníku rostlinný motiv, uvnitř..

vyvolávací cena:
700 CZK

náročná a bohatá řezba v červeném laku na korpusu z bíle glazovaného porcelánu, motiv asijské..

900 CZK
vyvolávací cena:
900 CZK

sklo mléčné, bohaté jemné zlacení, nálepy imitující broušené safíry, první polovina 19. století,..

1 200 CZK
vyvolávací cena:
1 200 CZK

majolika, klenuté ucho, barevný rostlinný dekor, prořezávání. Značeno vtlačeně… (?) a čísly 20024,..

2 500 CZK
vyvolávací cena:
2 500 CZK

terakota barevně glazovaná, nesignovaná, autor LUDVÍK WURZL, vtlačená značka V.D.K. BECHYNĚ, série..

5 600 CZK
vyvolávací cena:
2 500 CZK

porcelán barevně glazovaný, částečně setřené zlacení, u stojanu figura muže s turbanem, značeno..

1 700 CZK
vyvolávací cena:
1 700 CZK

sklo uranové, broušené, na víku oroplastický medailon s antickým motivem, okolo spodní části pásek..