vyvolávací cena:
15 000 CZK

řezba ve dřevě (borovice limba), polychromováno, autor FLAVIO PANCHERI, přelom roku 1973/1974,..

vyvolávací cena:
33 000 CZK

řezba ve dřevě, polychromie a zlacené detaily, patrně Střední Evropa, 19. století. Polychromie..

vyvolávací cena:
45 000 CZK

řezba ve dřevě s polychromií, socha je zajištěna vydlabáním zad proti praskání dřeva, druhá..