vyvolávací cena:
2 500 CZK

"Portrét krásné blondýnky" kombinovaná technika - pastel, akvarel, uhel, běloba, kvaš, signováno..

2 000 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

"Pampelišky ve skleněné váze" mistrovský olej na sololitu, signováno vpravo dole J. DRHA,..

1 600 CZK
vyvolávací cena:
1 600 CZK

"Kytice květin ve váze - slaměnky" mistrovský olej na sololitu, signováno vpravo dole J. DRHA,..

vyvolávací cena:
1 600 CZK

"Portrét stylizovaný - Buddha" kombinovaná technika, v odstínech barev zelené a fialové, signováno..

vyvolávací cena:
5 000 CZK

"Šachové zátiší" olej na sololitu, signováno vpravo dole ŠVARC, datováno 1997. Mimořádně kvalitní..

vyvolávací cena:
1 200 CZK

"Růžové karafiáty ve váze" olej na tvrzené malířské lepence, signováno vpravo dole K. ČECHOVSKÝ,..

1 500 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

"Ulička v podzámčí" olej na plátně, signováno vpravo dole A. HARTL, datováno 1933. Kromě umělecké..

vyvolávací cena:
2 500 CZK

"Zima v Beskydech" akryl na sololitu, signováno vpravo dole M. GRABOVSKÝ, nedatováno. Vzadu štítek..

vyvolávací cena:
2 900 CZK

"Bouře v tatranské dolině" olej na plátně, signováno vpravo dole E. CHRIEN, vzadu autorský štítek..

2 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

"Krajina s tůňkou" olej na plátně, signováno vlevo dole J. DOSTALÍK, první polovina minulého..

3 800 CZK
vyvolávací cena:
3 800 CZK

vyvolávací cena:
4 500 CZK

"Hutě a haldy na Ostravsku" olej na malířské lepence, signováno vpravo dole VEPŘEK,, datováno..

vyvolávací cena:
1 500 CZK

"Zátiší s ananasem a melounem" olej na malířské lepence, signováno vpravo dole, nepřečteno, druhá..

vyvolávací cena:
1 500 CZK

"Kytaristka" olej na malířské lepence, signováno vpravo dole, datováno 1967. Tentýž autor jako u..

vyvolávací cena:
7 000 CZK

"Brankář v pokleku - Hokej" enkaustika na plátně fixovaném na kartonu, signováno vlevo dole..

17 500 CZK
vyvolávací cena:
9 000 CZK

"Majda jako princezna" kombinovaná technika - uhel, akvarel, kvaš, signováno, nedatováno, skvělá..

vyvolávací cena:
6 900 CZK

"Průmyslová periférie" olej na kartonu, signováno vlevo dole R. HLINĚNSKÝ, datováno 1956. ___32 x..

vyvolávací cena:
12 500 CZK

"Rašení" olej na plátně, signováno vpravo dole M. TICHÝ, datováno 1985, autorský rám. ___75 x 52,5..