vyvolávací cena:
53 500 CZK

"Sedm linií pro Uměleckou besedu" barevná serigrafie na papíře, signováno vpravo dole tužkou..

vyvolávací cena:
25 400 CZK

"Huhu coctail - Čtyři vraždy stačí drahoušku" barevná litografie, tisk: Francie, číslováno..

vyvolávací cena:
8 000 CZK

"QUATRE HISTOIRES DE BLANC ET NOIR" dřevoryt, nesignováno, dole uprostřed značeno FRANTIŠEK KUPKA,..

2 700 CZK
vyvolávací cena:
2 700 CZK

Propagační plakát "Czechoslovaks! Join Our Free Colors!" barevný tisk, reprint původní práce..

8 600 CZK
vyvolávací cena:
5 400 CZK

"1927 - Greetings" barevná litografie, signováno v desce monogramem PV - Preissig Vojtěch. ___14 x..

vyvolávací cena:
4 000 CZK

"Dvě zamračené postavy" litografie, signováno vpravo dole tužkou K. SVOLINSKÝ, vlevo dole..

1 700 CZK
vyvolávací cena:
700 CZK

"Dívčí tvář" kombinovaná technika, kresba propisovací tužkou a akvarel, signováno vpravo dole..

1 600 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

6 400 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

"Porte Saint Denis Paris" barevný lept, signováno tužkou vpravo dole T. F. ŠIMON a dole uprostřed..

vyvolávací cena:
10 000 CZK

"Aladino" barevná litografie, vpravo dole signováno tužkou TOMÁŠ BÍM, datováno 1993, číslováno..

vyvolávací cena:
2 500 CZK

10 000 CZK
vyvolávací cena:
1 200 CZK

"Záhořanský hon" velká barevná litografie, signováno tužkou C. BOUDA, nedatováno, umělecká..

vyvolávací cena:
2 500 CZK

"Egypťan Sinuhet" suchá jehla, signováno tužkou V. KOMÁREK, datováno vzadu 1975, umělecká..

vyvolávací cena:
7 500 CZK

"Kámasútra" velký barevný erotický grafický list, signováno tužkou dole uprostřed KUKLÍK, autorský..

vyvolávací cena:
15 000 CZK

"Obrana Sokratova" velký grafický list - suchá jehla, signováno tužkou ANDERLE, číslováno 23/180,..

25 000 CZK
vyvolávací cena:
19 000 CZK

"E. A. Poe" velká barevná litografie, signováno tužkou A. BORN, datováno vzadu 1975, umělecká..

vyvolávací cena:
19 000 CZK

"Žena v horách (Démon)" velký lept, signováno tužkou KAMIL LHOTÁK, datováno 1971, umělecká..

30 000 CZK
vyvolávací cena:
23 000 CZK

"Anička Skřítek a Slaměný Hubert" velká barevná litografie, signováno tužkou KAMIL LHOTÁK,..