12 000 CZK
vyvolávací cena:
9 600 CZK

16 celostránkových suchých jehel podepsaných tužkou V. Komárek + 1 na obálce, doprovod k 25 básním..

6 000 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

5 celostránkových grafik - kombinovaných technik - podepsaných tužkou Karel Demel a datovaných 82,..

3 100 CZK
vyvolávací cena:
2 800 CZK

4 celostránkové původní grafiky - kombinované techniky podepsané tužkou J. Pileček, ilustrace k..

vyvolávací cena:
3 000 CZK

7 celostránkových původních litografií podepsaných tužkou C. Bouda, z francouzského originálu..

6 200 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

4 černobílé dřevoryty, původní dřevorytová výzdoba - ornamenty, úprava a návrh vazby - vše..

8 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

vyzdobeno 6 původními lepty Michaela Floriana, 108. svazek Dobrého Díla, vysázela Eva Florianova,..

26 000 CZK
vyvolávací cena:
7 000 CZK

vyvolávací cena:
5 500 CZK

katalog k výstavě - Galerie Ernst Arnold (Dresden und Breslau), Herbst 1913 (podzim), 18 stránek,..

11 000 CZK
vyvolávací cena:
9 000 CZK

vyvolávací cena:
75 000 CZK

soubor 7 kolorovaných dřevorytů, až na "Modlící se dívku" každý podepsán tužkou Vlastislav Hofman,..

8 400 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK

1935, celkem 5 ilustrací Bohuslava Reynka doprovázející jeho překlad básně jeho manželky,..

52 000 CZK
vyvolávací cena:
25 000 CZK

původní suchá jehla Bohuslava Reynka "Kostel ve Svatém Kříži I", signováno tužkou Reynek a..

vyvolávací cena:
15 000 CZK

vydání Marcel Seheur, Paris 1926, nerozřezáno, frontispis černobílá litografie a dále 18..

vyvolávací cena:
25 000 CZK

vydáno 12. srpna 1912, 38 barevných stran - koloroval H. Saudé. Vynikající dobové karikatury..

800 CZK
vyvolávací cena:
700 CZK

druhé vydání, rok 1924 Nákladem České grafické Unie a.s. v Praze, původní vazba se zlatou ražbou,..

13 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

na ručním papíře - stránky neořezány, původní dřevoryty František Kobliha, vše ručně kolorováno,..

3 500 CZK
vyvolávací cena:
3 500 CZK

velmi dekorativní desky alba - zlacenou mosazí vybíjené věnování ve stylu kubismu, značeno..

5 200 CZK
vyvolávací cena:
3 500 CZK

jubilejní vydání, dle požadavků moderního kuchaření upravily a doplnily Ida Caligaris a Eliška..