#100

Ansen Hoffmann

Ansen Hoffmann
Ansen Hoffmann
Ansen Hoffmann
Ansen Hoffmann
Ansen Hoffmann
Ansen Hoffmann
Ansen Hoffmann
Ansen Hoffmann
#100

Ansen Hoffmann

416 zobrazení
290 000 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
1. 8. 2021 11:00

HL
žánrová scéna

"Dívčí akty u lesní tůňky" velký lej na plátně, signováno vpravo nahoře, dole na rámu kovový štítek se jménem autora ANSEN HOFFMANN, konec 19. století. Monumentální obraz, reprezentativní. ___82 x 129 (106 x 152) cm