HL | Trojúhelník |
stříbro, čtyři čtvercové články ryté a gravírované, jeden z nich - rozdělený s jazýčkovým uzávěrem, čtyři žebrované články duté, spojovací "oválná očka", boční pojistka, puncovní značka trojúhelník (s-46). Třicátá léta minulého století. ART DECO U náramku uplatněny geometrické tvary čtverec, obdélník, oblouk. ___Ryzost stříbra 900/1000, hmotnost 52,49 g, obvod 18,5 cm, šířka 4 cm.