"Svatý Jan Křtitel" olej na plátně, místy krakeláž. Obraz je idealizovanou představou, prezentuje krásnou mladou postavu Jana Křtitele. Původní velmi kvalitní řezaný rám vyžaduje restaurování. Pravděpodobně reprodukce neidentifikovaného díla. Představa o Janově kazatelské činnosti v Judské poušti. Sv. Jan Křtitel je zobrazen s atributy – rákosovým křížem a stuhou s textem, beránkem a mušlí, kterou nabíral vodu z Jordánu. Vhodné do jakéhokoliv interiéru i jako oltářní obraz v kapli. Obraz je působivý navazující dobrou atmosféru.
Největší obraz náboženské tématiky nabízený na našich aukcích ___201 x 113 (222 x 134) cm ___K obrazu je přiloženo Osvědčení Památkového úřadu ČR s povolením k trvalému vývozu