#56

BERTRAND Paulin André (1852-1940): Letní krajina.

#56

291 zobrazení
99 000 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
22. 5. 2022 18:00
96. aukce Antik Mašek
96. aukce Antik Mašek

Olej, plátno, 50 x 73,5 cm, signováno, původní rám.