Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#56
5
BERTRAND Paulin André (1852-1940): Letní krajina.
#56
5
291 zobrazení
99 000 Kč
Aukční síň Antik Mašek
22. 5. 2022 18:00
96. aukce Antik Mašek
Aukční katalog
Olej, plátno, 50 x 73,5 cm, signováno, původní rám.
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript