#17

NEURČENÝ AUTOR: Stavovské divadlo.

#17

3 limity
181 zobrazení
2 400 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 100 Kč
22. 5. 2022 18:00
96. aukce Antik Mašek
96. aukce Antik Mašek

Litografie, papír, 8 x 12 cm, značeno v desce J.Rauh, vydal A. Seifert Carlsbad, 2. polovina 19. stol., sklo, rám.