#1

C. F. Merckel

Vojenská nemocnice lázeňská v Karlových Varech

MERCKEL F. C.: Vojenská nemocnice lázeňská v Karlových Varech.
#1

C. F. Merckel

1 limit
220 zobrazení
250 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 200 Kč
22. 5. 2022 18:00

Oceloryt, papír lehce poškozen, 9 x 13,5 cm, podle obrazu Baela, kolem roku 1850, značeno a popsáno v desce, pasparta, sklo, rám.