aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
200 CZK

Oceloryt, papír lehce poškozen, 9 x 13,5 cm, podle obrazu Baela, kolem roku 1850, značeno a..

aktuální cena:
200 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Oceloryt kolorovaný akvarelem, papír, 11 x 16 cm, značeno a popsáno v desce, pasparta, sklo, rám.

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
200 CZK

Oceloryt, papír, 9 x 10 cm, značeno a popsáno v desce, kolem roku 1800, pasparta, sklo, rám.

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
200 CZK

Oceloryt, papír, 11 x 15,5 cm, značeno a popsáno v desce, polovina 19. stol., sklo, rám.

aktuální cena:
200 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Oceloryt, papír, 10,5 x 15,5 cm, značeno a popsáno v desce, pasparta, sklo, rám.

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
200 CZK

Oceloryt, papír, 9,5 x 15 cm, podle kresby Eduarda Gurka, značeno a popsáno v desce, sklo, rám.

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
200 CZK

Oceloryt, papír, 8 x 12 cm, značeno a popsáno v desce, polovina 19. stol., sklo, rám.

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
200 CZK

Oceloryt, papír, 15,5 x 10,5 cm, značeno a popsáno v desce, pasparta, sklo, rám.

aktuální cena:
200 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Litografie, papír, 8 x 11,5 cm, neznačeno, popsáno v kameni, vydal A. Seifert v Karlových Varech,..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
200 CZK

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
200 CZK

aktuální cena:
200 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Oceloryt, papír, 13 x 18 cm, značeno a popsáno v desce, podle kresby Herolda, pasparta, sklo, rám.

aktuální cena:
200 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Oceloryt, papír, 11 x 16 cm, značeno a popsáno v desce, pasparta, sklo, rám.

aktuální cena:
200 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Mědiryt, papír, 13 x 18 cm, neznačeno, popsáno v desce, 1. polovina 19. stol., sklo, rám.

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
200 CZK

Litografie, papír, 17 x 23 cm, autor Hermann, polovina 19. stol., sklo, rám.

aktuální cena:
2 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Asambláž, 11,5 x 15,5 cm, nesignováno, kolem roku 1800, sklo, rám.

aktuální cena:
650 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

aktuální cena:
250 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK