datum aukce 18. 05. 2022 19:00
573
vyvolávací cena: 290 000 CZK

2. Blažíček Oldřich

Krajina z Vysočiny

technika olej na plátně
rozměr 70 x 100 cm
rok 1939
signatura PD O. Blažíček
rám ano
provenience Součástí díla je znalecký posudek vypracovaný PhDr.Naděždou Blažíčkovou-Horovou
autor 1887-1953