datum aukce 18. 05. 2022 19:00
21
933
prodáno za: 650 000 CZK
vyvolávací cena: 250 000 CZK

16. Radimský Václav

Stavení u vody (Starý Kolín)

technika olej na kartonu
rozměr 65 x 95 cm
rok 1920-1925
signatura PD V. Radimský
rám ano
provenience Obraz je publikován v knize Václav Radimský 1867-1946 od Naděždy Blažíčkové- Horové na str. 263 pod číslem 328.
autor 1867-1946

*****9 650 000 CZK 18. 05. 2022 19:15:43
*****3 640 000 CZK 18. 05. 2022 19:15:43
*****6 630 000 CZK 18. 05. 2022 19:15:37
*****9 620 000 CZK 18. 05. 2022 19:15:37
*****0 610 000 CZK 18. 05. 2022 19:15:33
*****9 600 000 CZK 18. 05. 2022 19:15:30
*****6 590 000 CZK 18. 05. 2022 19:15:24
*****9 580 000 CZK 18. 05. 2022 19:15:20
*****3 570 000 CZK 18. 05. 2022 19:15:15
*****9 560 000 CZK 18. 05. 2022 19:15:11
*****0 550 000 CZK 18. 05. 2022 19:15:06
*****6 540 000 CZK 18. 05. 2022 19:15:05
*****9 530 000 CZK 18. 05. 2022 19:15:01
*****3 520 000 CZK 18. 05. 2022 19:14:54
*****0 510 000 CZK 18. 05. 2022 19:14:50
*****6 500 000 CZK 18. 05. 2022 19:14:45
*****0 490 000 CZK 18. 05. 2022 19:14:41
*****3 480 000 CZK 18. 05. 2022 19:14:38
*****0 470 000 CZK 18. 05. 2022 19:14:34
*****8 460 000 CZK 18. 05. 2022 19:14:30
*****0 450 000 CZK 18. 05. 2022 19:14:30
*****8 440 000 CZK 18. 05. 2022 19:14:23