datum aukce 18. 05. 2022 19:00
10
839
prodáno za: 570 000 CZK
vyvolávací cena: 250 000 CZK

1. Radimský Václav

Listí žloutne (Za vesnicí)

technika olej na kartonu
rozměr 71 x 99 cm
rok kolem 1905
signatura LD V. Radimský
rám ano
provenience Obraz je publikován v knize Václav Radimský 1867-1946 od Naděždy Blažíčkové- Horové na str. 241 pod číslem 197.
autor 1867-1946

*****3 570 000 CZK 18. 05. 2022 19:02:39
*****0 560 000 CZK 18. 05. 2022 19:02:23
*****3 550 000 CZK 18. 05. 2022 19:02:09
*****0 540 000 CZK 18. 05. 2022 19:02:06
*****3 530 000 CZK 18. 05. 2022 19:02:01
*****3 520 000 CZK 18. 05. 2022 19:01:55
*****3 510 000 CZK 18. 05. 2022 19:01:42
*****0 500 000 CZK 18. 05. 2022 19:01:36
*****3 490 000 CZK 18. 05. 2022 19:01:31
*****3 480 000 CZK 18. 05. 2022 19:01:22
*****0 470 000 CZK 18. 05. 2022 19:01:14
*****9 460 000 CZK 18. 05. 2022 19:01:11
*****3 450 000 CZK 18. 05. 2022 19:01:06
*****0 440 000 CZK 18. 05. 2022 19:01:06
*****9 430 000 CZK 18. 05. 2022 19:01:04
*****3 420 000 CZK 18. 05. 2022 19:01:03
*****0 410 000 CZK 18. 05. 2022 19:01:01
*****9 400 000 CZK 18. 05. 2022 19:01:00
*****3 390 000 CZK 18. 05. 2022 19:00:59
*****0 380 000 CZK 18. 05. 2022 19:00:56
*****9 370 000 CZK 18. 05. 2022 19:00:54
*****3 360 000 CZK 18. 05. 2022 19:00:50
*****9 350 000 CZK 18. 05. 2022 19:00:42
*****0 340 000 CZK 18. 05. 2022 18:00:37