#9

Jiří Havlíček
(1946)

Velký betlém

Havlíček Jiří
Havlíček Jiří
Havlíček Jiří
Havlíček Jiří
Havlíček Jiří
Havlíček Jiří
Havlíček Jiří
#9

Jiří Havlíček
(1946)

Velký betlém

466 zobrazení
7 000 Kč
Galerie Dílo
Galerie Dílo
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
24. 3. 2021 19:00

kolorovaný a zlacený mědilept
42 x 51 cm
1979
PD Havlíček
Rámováno
1946

Velký betlém

Jiří Havlíček, malíř a keramik, se narodil v roce 1947 ve Vikýřovicích v okrese Šumperk. Absolvoval Pedagogickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, kde studoval obor výtvarná výchova. Během svého studia se učil pod vedením akademického malíře Ladislava Jalůvky a akademického sochaře Zdeňka Přikryla.