#14

Alfred Posselt
(1884 – 1920)

U jezera

Posselt Alfréd
Posselt Alfréd
Posselt Alfréd
Posselt Alfréd
Posselt Alfréd
#14

Alfred Posselt
(1884 – 1920)

U jezera

609 zobrazení
8 500 Kč
Galerie Dílo
Galerie Dílo
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
24. 3. 2021 19:00

olej na plátně
42 x 53 cm
PD A. Posselt
Rámováno
1884-1920

U jezera