Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#14
11
Alfred Posselt
(1884 – 1920)
U jezera
#14
11
Alfred Posselt
(1884 – 1920)
U jezera
609 zobrazení
8 500 Kč
Galerie Dílo
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
24. 3. 2021 19:00
Alfred Posselt
Prohlédnout autora
2. eAukce
Aukční katalog
olej na plátně
42 x 53 cm
PD A. Posselt
Rámováno
1884-1920
U jezera
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript