datum aukce 20. 10. 2020 19:00
189
vyvolávací cena: 10 000 CZK

57. Schneiderka Ludvík

V kostele

technika olej na plátně
rozměr 116 x 104 cm
signatura LD Ludvík Schneiderka
rám Rámováno
autor 1903-1980