datum aukce 20. 10. 2020 19:00
437
prodáno za: 350 000 CZK
vyvolávací cena: 290 000 CZK

55. Matal Bohumír

Markéta s králíkem, Obraz odborně posouzen Mgr. et Mgr. Martinou Švikovou-Mrázovou.

technika olej na sololitu
rozměr 60 x 45 cm
rám Rámováno
autor 1922-1988

1****4 350 000 CZK 20. 10. 2020 19:48:22
1****3 340 000 CZK 20. 10. 2020 19:48:22
1****4 330 000 CZK 20. 10. 2020 19:48:12
1****3 320 000 CZK 20. 10. 2020 19:48:12
1****4 310 000 CZK 20. 10. 2020 19:48:04
1****3 300 000 CZK 20. 10. 2020 19:48:04
1****4 290 000 CZK 20. 10. 2020 19:47:58