datum aukce 20. 10. 2020 19:00
5
650
prodáno za: 290 000 CZK
vyvolávací cena: 80 000 CZK

4. Hudeček František

Reflektory

technika olej na kartonu
rozměr 25 x 35 cm
rok 1945
signatura PD Fr. Hudeček
rám Rámováno
autor 1909-1990

8****2 290 000 CZK 20. 10. 2020 19:06:36
1****0 280 000 CZK 20. 10. 2020 19:06:33
8****2 270 000 CZK 20. 10. 2020 19:06:20
1****0 260 000 CZK 20. 10. 2020 19:06:18
8****2 250 000 CZK 20. 10. 2020 19:06:07
1****0 240 000 CZK 20. 10. 2020 19:06:06
8****2 230 000 CZK 20. 10. 2020 19:05:52
1****0 220 000 CZK 20. 10. 2020 19:05:51
8****2 210 000 CZK 20. 10. 2020 19:05:40
1****0 200 000 CZK 20. 10. 2020 19:05:38
8****2 195 000 CZK 20. 10. 2020 19:05:29
1****0 190 000 CZK 20. 10. 2020 19:05:26
8****2 190 000 CZK 20. 10. 2020 19:05:26
1****0 185 000 CZK 20. 10. 2020 19:05:23
8****2 180 000 CZK 20. 10. 2020 19:05:23
1****0 175 000 CZK 20. 10. 2020 19:05:21