datum aukce 20. 10. 2020 19:00
3
415
prodáno za: 52 000 CZK
vyvolávací cena: 25 000 CZK

31. Smetana Jan

Na břehu moře

technika olej na plátně
rozměr 50 x 70 cm
rok 1979
signatura PD Smetana
rám Rámováno
autor 1918-1998

1****2 52 000 CZK 20. 10. 2020 19:28:23