datum aukce 20. 10. 2020 19:00
266
vyvolávací cena: 150 000 CZK

20. Chaba Karel

Malostranské nábřeží

technika olej na plátně
rozměr 90 x 60 cm
rok 1988
signatura LD Chaba
rám Rámováno
autor 1925-2009