#14

Karel Kalina

Petrovice

Kalina Karel
Kalina Karel
Kalina Karel
Kalina Karel
Kalina Karel
#14

Karel Kalina

Petrovice

3 limity
587 zobrazení
29 000 Kč
Galerie Dílo
Galerie Dílo
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
20. 10. 2020 19:00

olej na lepence
50 x 65 cm
PD Kalina K.
Rámováno
1949

Petrovice