datum aukce 20. 10. 2020 19:00
379
prodáno za: 105 000 CZK
vyvolávací cena: 50 000 CZK

12. Gross František

Interiér

technika olej na kartonu
rozměr 15 x 20 cm
rok 1947
signatura LD F. Gross
rám Rámováno
autor 1909-1985

1****3 105 000 CZK 20. 10. 2020 19:12:15
8****2 100 000 CZK 20. 10. 2020 19:12:15
1****3 98 000 CZK 20. 10. 2020 19:12:06
8****2 96 000 CZK 20. 10. 2020 19:12:06
1****3 94 000 CZK 20. 10. 2020 19:12:04
8****2 92 000 CZK 20. 10. 2020 19:12:04
1****3 90 000 CZK 20. 10. 2020 19:12:01
8****2 88 000 CZK 20. 10. 2020 19:12:01
1****3 86 000 CZK 20. 10. 2020 19:11:58
8****2 84 000 CZK 20. 10. 2020 19:11:58
1****3 82 000 CZK 20. 10. 2020 19:11:54
8****2 80 000 CZK 20. 10. 2020 19:11:54
1****3 78 000 CZK 20. 10. 2020 19:11:50
8****2 76 000 CZK 20. 10. 2020 19:11:50
1****3 74 000 CZK 20. 10. 2020 19:11:49
8****2 72 000 CZK 20. 10. 2020 19:11:49
1****3 70 000 CZK 20. 10. 2020 19:11:48
8****2 68 000 CZK 20. 10. 2020 19:11:48
1****3 66 000 CZK 20. 10. 2020 19:11:47
8****2 64 000 CZK 20. 10. 2020 19:11:47
1****3 62 000 CZK 20. 10. 2020 19:11:45
8****2 60 000 CZK 20. 10. 2020 19:11:45
1****3 58 000 CZK 20. 10. 2020 19:11:44
8****2 56 000 CZK 20. 10. 2020 19:11:44
1****3 54 000 CZK 20. 10. 2020 19:11:43
8****2 52 000 CZK 20. 10. 2020 19:11:43
1****3 50 000 CZK 20. 10. 2020 19:11:41