#1

Vladimír Štěpánek
(1906 – 1991)

Dívky v krojích

Štěpánek Vladimír
Štěpánek Vladimír
Štěpánek Vladimír
Štěpánek Vladimír
Štěpánek Vladimír
#1

Vladimír Štěpánek
(1906 – 1991)

Dívky v krojích

563 zobrazení
3 000 Kč
Galerie Dílo
Galerie Dílo
20. 10. 2020 19:00

akvarel
42 x 31 cm
PD V. Štěpánek
Rámováno
1906-1991

Dívky v krojích